Wizytówki Ulotki Foldery Książeczki

Wszystko czego potrzebujesz na papierze

Zacznij od wizytówek

Tu masz bardzo szeroki wybór więc zacznijmy od początku. Mają być jak najtańsze czy odjechane? Oczywiście wszystko zależy też od potrzebnej ilości i komu będą rozdawane. Zapoznaj się z tym co oferujemy i prześlij zapytanie o wycenę. Pomożemy, pokażemy próbki, zrobimy projekt

  • FIRMÓWKI/KALENDARZYKI najbardziej ekonomiczna wersja : dużo, tanio (tylko kilkanaście groszy za sztukę), dobra jakość. Zamawiane w pakietach po 1000 sztuk. Druk dwustronny pełny kolor na kartonie 350g (duża sztywność), foliowanie jedno lub dwustronnie na błysk, zaokrąglone rogi, format 80x55mm.. Doskonale nadają się na wizytówki firmowe, karty rabatowe, karnety, karteczki do przeglądów samochodowych itp. Klienci często umieszczają też kalendarium na bieżący rok.  Minusy – dość długi termin oczekiwania około 14 dni roboczych.
  • WIZYTÓWKI ATRAMENTOWE – Jedna z najtańszych opcji. Można zamówić już od 50 sztuk. Szybki termin realizacji – od 1 dnia roboczego. Możliwość drukowania na papierze fakturowanym białym lub ecru 245g oraz papierach ozdobnych w jasnych barwach. Jedno lub dwustronny nadruk. Format 50x90mm. Minusy – druk atramentowy może się rozmazywać pod wpływem wilgoci i tarcia.
  • WIZYTÓWKI CYFROWE – tu masz dużo opcji gdyż wizytówki są drukowane na kredzie 350g matowej lub błyszczącej oraz na offsecie 300g. Można je też foliować folią matową, błyszczącą, soft touch, jednostronnie i dwustronnie. Do wyboru również formaty: 50×90, 85×55, 90×55 mm. Bardzo dobrej jakości druk jedno lub dwustronny wykonany na maszynie HP Indigo 5600. Szybki termin realizacji – od 2 dni roboczych. Minusy? – nie widzę… 🙂
  • WIZYTÓWKI NA PAPIERZE OZDOBNYM – to już trochę droższa ale bardzo stylowa opcja. Do wyboru nawet 33 rodzaje papierów w różnych kolorach oraz o różnej fakturze o gramaturze 250 – 320g. Drukujemy kolorem białym, dzięki temu możemy wykonać nadruk nawet na ciemnych papierach i to w pełnym kolorze (pod zdjęcia i grafiki stosuje się wtedy biały poddruk). Do wyboru również formaty: 50×90, 85×55, 90×55 mm. Termin realizacji – od 3 dni roboczych.

Teraz bardziej wypasione opcje:

  • WIZYTÓWKI MULTILOFT –  To jest coś co wyróżnia – bardzo grube i sztywne wizytówki o gramaturze 810g z kolorowymi krawędziami.  Gramatura 810g osiągana jest za pomocą 3 warstw po 270g. Zewnętrzne dostępne w 3 kolorach (biały, czarny, kraft) z nadrukiem pełnokolorowym i kolorem białym oraz środkową kolorową – barwioną w masie (do wyboru 13 kolorów). Do wyboru również formaty: 50×90, 85×55, 90×55 mm. Można je też zafoliować na mat lub błysk. Minusy – nie zmieści się ich zbyt dużo w wizytowniku czy portfelu, przy nadruku w pełnym kolorze ciemnych barw na krawędziach przy cięciu może się zadzierać papier.

KSIĄŻECZKI OPŁAT CZYNSZOWYCH

Teraz działamy także wspólnie z Spółdzielniami Mieszkaniowymi. Twoja reklama może być przez cały rok u mieszkańców danego osiedla.

Standardowe wymiary reklam:

Obecnie pracujemy nad:

Książeczka Opłat dla spółdzielni Wrocław Gądów – nakład 2100 szt, wydanie grudzień 2022