Wszystko czego potrzebujesz na papierze Zacznij od wizytówek Tu masz bardzo szeroki wybór więc zacznijmy od początku. Mają być jak najtańsze czy odjechane? Oczywiście wszystko zależy też od potrzebnej ilości i komu będą rozdawane. Zapoznaj się z tym co oferujemy i prześlij zapytanie o wycenę. Pomożemy, pokażemy próbki, zrobimy projekt FIRMÓWKI/KALENDARZYKI – najbardziej ekonomiczna wersja :

Read More

To co możesz dać żeby o Tobie nie zapomniano   Zapraszam do przejrzenia katalogu z gadżetami W katalogu podane są cenny netto produktów bez znakowania. W zapytaniu o wycenę proszę o podanie nr produktu, ilości, rodzaju znakowania.

Read More

Cały rok z Toba Kalendarze ścienne  –  trójdzielne i jednodzielne Jesteśmy producentem kalendarzy ściennych, dlatego gwarantujemy niską cenę i wysoką jakość. Standardowo plecy wykonujemy z kartonu GC2 300g z nadrukiem w 1/2/3 kolorze Pantone lub w pełnym kolorze CMYK. Wybieramy gruby karton zamiast kredy aby plecy były sztywne i trwałe. Wysokiej jakości nadruk nie rozmazuje się

Read More